Profil společnosti


Společnost STUNEX CZ, s.r.o. byla založena v roce 2002, se záměrem poskytovat svým zákazníkům komplexní služby při provádění rekonstrukcí plochých střech bytových domů formou dvouplášťové větrané střešní konstrukce.

Organizace po získání zkušeností a pro další zvýšení svých šancí na trhu přistoupila k rozšíření svých služeb na komplexní dodávky zastřešení objektů v bytové, občanské a průmyslové výstavbě. Komplexnost služby spočívala v rozšíření od roku 2005 o zpracování projektové dokumentace a od roku 2008 o vaznicový systém z tenkostěnných profilů Lindab.

 

Systém řízení jakosti

Vedení společnosti si uvědomovalo, že k tomu, aby společnost mohla držet krok s ostatními stejně zaměřenými organizacemi v tak silném konkurenčním prostředí a současně plnila své základní strategické záměry, musí vytvořit podmínky pro další rozvoj svého systému řízení a pro jeho stálé zlepšování. Z tohoto důvodu organizace zavedla v roce 2006 systém řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001

 

Kvalitní firma

V rámci snahy o zkvalitňování naší činnosti se naše společnost přihlásila do programu Kvalitní firma - ověřeno zákazníky. Díky pozitivním referencím, které jsme obdrželi od Vás, našich zákazníků, jsme byli certifikováni prestižní marketingovou značkou Kvalitní firma. Toto ocenění nás nejen těší, ale zejména zavazuje udržet a neustále zvyšovat kvalitu našich produktů i služeb.

 

 

Co Vám nabízíme ?

  • návrh a projekt zastřešení bytových domů, optimalizace poměru kvality a ceny zastřešení
  • komplexní zajištění realizace včetně zastupování při stavebním, územním a kolaudačním řízení
  • tesařské, klempířské, hromosvodářské a výškové práce
  • realizace protipožárních konstrukcí z cementotřískových desek
  • izolace tepelné a speciální protipožární izolace
  • dodávku a montáž ventilačních turbín Lomanco, Turbowent

Ke své činnosti jsme odborně vyškoleni a při své práci využíváme moderních, kvalitních technologií a materiálů. Jsme autorizovanou montážní firmou systému střešní krytiny Bramac, Lindab, systému protipožární ochrany vzduchotechnických potrubí systému Rockwool - Pyrorock a systému protipožárních konstrukcí z cementotřískových desek Cetris.

Pracujeme ve vysoké kvalitě na celém území České republiky.

Technickou a cenovou nabídku Vám zpracujeme na každou poptávanou zakázku individuálně. Tak je vždy možné vybrat optimální technickou a cenovou variantu dle přání a možností zákazníka.

Kvalita má smysl !